top fight logo export web
6887386ae2b54709b40c00a6e23e4929ea101119

UFC – Pedersoli Carlo – Grant Dwight

Předposlední předzápas patří čerstvým borcům, které jsme v UFC příliš neviděli. Carlo Pedersoli je vnukem slavného herce Buda Spencera a v Čechách již jednou zápasil. Na XFN si poradil s Matušem Juráčkem na body.

O další dva roky později již nastoupil do oktagonu nejprestižnější organizace světa. Premiéra to byla úspěšná a Carlo zvítězil na body. V dalším zápase se mu už tolik nedařilo. Alex Oliveira ho knockoutoval za pouhých 39 vteřin.

Pedersoli Carlo vs. Grant Dwight na UFC v Praze

Dwight Grant má za sebou v UFC jeden zápas, ve kterém podlehl na body Zaku Ottowi. Zkušenosti posbíral v několika zámořských organizacích (včetně Bellatoru) a držel dlouhých 7 let šňůru neporazitelnosti.

I v tomto zápase musíme pochválit povedený match-up. Oba zápasníci preferují postoj. Dwight se spoléhá na granáty v rukavicích a Carlo hodně rád kope. Lépe ze vzájemného srovnání vychází Grant. Je tvrdší, komplexnější a dělá méně chyb.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.