Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

UFC – Pudilová Lucie – Shevchenko Antonina

UFC Fight Night, které hostí Prudential Center v Newarku, má pro české fanoušky mimořádný význam. Do akce se vrací jediný domácí zástupce Lucie Pudilová, která bude čelit elitní postojářce Antonině Shevchenko. Starší sestra šampionky muší váhy Valentiny Shevchenko absolvuje v UFC třetí zápas a už při své premiéře zvládla porazit Korejku Ji Yeon Kim.

Ve druhém vystoupení se jí již tolik nedařilo a po velmi vyrovnaném průběhu zápasu podlehla Roxanne Modafferi. Byla to její první porážka v profi oktagonu a její bilanci to upravilo na 7 výher a 1 prohru. Z toho 71 % vítězství získala na body. La Pantera Shevchenko je šampionkou muay thai organizace WMC a v postoji má za sebou okolo 40 zápasů, ve kterých pouze jednou prohrála. V UFC má 5,29 signifikantních úderů za minutu s přesností 56 %.

Svěřenkyně Ládi Erdelyei se po výborném pražském vystoupení odebrala na dlouhý kemp na Kubu. I když Lucka v posledním zápase nezvítězila, tak potvrdila, že je schopná konkurovat top jménům divize a také to, že jí nová váha sedí. Konkrétně třeba v zápase s hvězdnou Liz Carmouche (ta mmj. jde nyní o titul s Valentinou Shevchenko). V UFC však není příliš velký prostor na zkoušení a je jasné, že po dvou prohrách potřebuje Lucka urvat vítězství. Její momentální rekord je 8 výher a 4 porážky, kdy 50 % vítězství získala na body. Statistika významných úderů hovoří o 4,87 zásahu za minutu s přesností 39 %. Lucie má nyní na svém kontě 2 výhry a 3 porážky, přičemž ty úvodní byly minimálně sporné.

Česká amazonka si na reprezentantku Kyrgyzstánu hodně věří a rozhodně to však není pouze snaha se naladit. Lucka sice nemá tolik zkušeností z kickboxu, ale MMA je jiná sportovní disciplína a v té je Pudilová dál. Právě komplexnost a konfrontace s kvalitnějšími soupeřkami bude tentokrát rozhodovat. Antonina v posledním zápase ukázala, jak snadné je dostat ji na zem. Lucie je v postoji určitě konkurenceschopná, ale pokud bude potřebovat změnit průběh boje, jistě prodá všechny tréninky s famózní zápasnicí Adélou Hanzlíčkovou. Pokud se vše podaří a rozhodčí nebudou mít anti-české brýle, můžeme se těšit na důležitý triumf v pěkném kurzu 2.31.

Tento zápas můžete sledovat live online. Pokud se registrujete k Tipsportu zde, je možné, že tento zápas uvidíte online. Navíc obdržíte i 150,- Kč na sázení zdarma.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin