Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

UFC – Souza Ronaldo – Blachowicz Jan

Hlavní událostí UFC Fight Night 164 bude souboj v polotěžké váze mezi Janem Blachowiczem a Jacare Souzou. Ten se po posledních výsledcích a po obtížném shazování rozhodl vyměnit střední váhu za divizi do 93 kg.

Jacare má bilanci 26 výher a sedm porážek, kdy 56 % vítězství získal submisí. Zkušený Brazilec ukázal v posledních letech i pozoruhodné zlepšení v postoji. Na soupeře vyšle 3,2 signifikantních úderů za minutu s přesností 53 %. Za poslední dva roky si připsal dvě výhry KO nad Weidmanem a Brunsonem.

Jan Blachowicz si udržuje dlouhodobě výbornou výkonost. Na UFC v Praze měl velkou šanci, aby si následně zabojoval o titul držený Jonem Jonesem. Pro polského bijce však přišla ve třetím kole chyba a následovalo tvrdé ukončení od Thiaga Santose. Blachowicz na tento neúspěch zareagoval, na UFC 239 brutálně sestřelil bývalého šampiona Luka Rockholda a prakticky mu ukončil kariéru. Janek tak posunul svůj rekord na 24 výher a osm porážek, kdy 38 % vítězství získal submisí. Na soupeře vyšle 3,5 významných úderů za minutu s přesností 50 %.

Jacare byl dlouhá léta krůček od titulu ve střední váze, ale vždy mu utekl. UFC zažilo v poslední době několik přechodů mezi divizemi, ale výsledek byl vždy tristní. Bývalí šampioni Rockhold i Weidman byli ukončeni drsným způsobem a podle nás čeká stejný osud i Jacareho. Blachowicz je vynikající v obraně takedownů a bude disponovat důležitou výhodou 15 centimetrů v dosahu. Pokud nezvládne Souzu knockoutovat, měl by si dojít pro poklidnou výhru na body. Kurz na Jana Blachowicze je 1.50.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin