top fight logo export web
66ad355b8b86d6fe08c4fe39c1fef7f865603c04

UFC – Teymur Daniel – Fishgold Chris

Oba bojovníci na svou první výhru v UFC čekají, Angličan Chris Fishgold má každopádně v kariéře za sebou dvojnásobnou porci duelů (17-2-1) než jeho protivník a je jednoznačně vyzápasenější. Sebevědomý rváč z ulic Liverpoolu nebude příliš taktizovat a duel bude chtít ukončit před limitem, podobně jako při bitkách fotbalových fanoušků.

Teymur Daniel vs. Fishgold Chris na UFC Praha

Fishgold to umí pořádně rozbalit, někdy až moc na úkor taktiky, což je jeho slabina. Svů první duel v UFC s Calvinem Kattarem tak nezvládl a padl v prvním kole. Rovněž Daniel Teymur ze Švédska si v „oktagonu“ hlavu příliš neláme, na svém kontě má v UFC už dvě porážky (Henry, Arce), třetí v řadě by znamenala konec mezi elitou vyvolených. Teymur je tak relativně pod tlakem, dobře ví, že musí zvítězit.

Švédský válečník tak půjde do utkání rovněž poněkud bezhlavě, což nahrává tomu, že diváci neuvidí plný počet kol. Teymur má ve statistikách zapsáno jen osm utkání (6-2-0), zkušenosti tak pro něj rozhodně nemluví. Většina jeho duelů skončila před časovým limitem. Jeden druhého budou chtít trefit v postoji, třetí kolo pražská O2 areně už neuvidí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!