top fight logo export web
ccfec4f17708472ea3c79f2457a0a769c762d11f

UFC – Teymur Daniel – Fishgold Chris

Pražská karta UFC nabídne souboj dvou evropských zástupců v pérové váze. Na jedné straně oktagonu bude švédská raketa David Teymur a na druhé anglický dřevorubec Chris Fishgold.

Oba borci se hodně liší stylem i cestou, kterou se do nejlepší ligy světa vydali. Teymur je výborný thaiboxer a za oceán vyrazil poměrně v rané fázi své MMA kariéry. Fishgold se rozhodl déle sbírat zkušenosti v evropských asociacích a do UFC přestoupil až jako šampion Cage Warriors Fighting Champioship.

Teymur Daniel vs. Fishgold Chris v zápase na akci UFC

Co mají ale oba společného, to je atraktivní způsob boje bez velkého taktizování. Dá se očekávat, že i v O2 areně předvedou akční podívanou. Pro bookmakery je velký favorit Fishgold a nám nezbývá, než jim dát tentokrát za pravdu.

Teymur bude mít obrovské problémy s Fishgoldovým grapplingem. Ten je schopný dostat na zem prakticky kohokoliv a výborně ho tam kontrolovat. Teymurův styl, kdy se snaží stále tlačit vpřed, mu tuto úlohu ještě usnadní. První strh bude otázka několika desítek vteřin a na zemi se projeví velký rozdíl ve zkušenostech při tomto způsobu boje. Očekáváme výhru Fishgolda pravděpodobně díky úspěšné submisi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!