top fight logo export web
ccfec4f17708472ea3c79f2457a0a769c762d11f

UFC – Teymur Daniel – Fishgold Chris

Pražská karta UFC nabídne souboj dvou evropských zástupců v pérové váze. Na jedné straně oktagonu bude švédská raketa David Teymur a na druhé anglický dřevorubec Chris Fishgold.

Oba borci se hodně liší stylem i cestou, kterou se do nejlepší ligy světa vydali. Teymur je výborný thaiboxer a za oceán vyrazil poměrně v rané fázi své MMA kariéry. Fishgold se rozhodl déle sbírat zkušenosti v evropských asociacích a do UFC přestoupil až jako šampion Cage Warriors Fighting Champioship.

Teymur Daniel vs. Fishgold Chris v zápase na akci UFC

Co mají ale oba společného, to je atraktivní způsob boje bez velkého taktizování. Dá se očekávat, že i v O2 areně předvedou akční podívanou. Pro bookmakery je velký favorit Fishgold a nám nezbývá, než jim dát tentokrát za pravdu.

Teymur bude mít obrovské problémy s Fishgoldovým grapplingem. Ten je schopný dostat na zem prakticky kohokoliv a výborně ho tam kontrolovat. Teymurův styl, kdy se snaží stále tlačit vpřed, mu tuto úlohu ještě usnadní. První strh bude otázka několika desítek vteřin a na zemi se projeví velký rozdíl ve zkušenostech při tomto způsobu boje. Očekáváme výhru Fishgolda pravděpodobně díky úspěšné submisi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.