top fight logo export web
cf549dd0bd5437401b197529da85775933dcae0b

UFC – Till Darren – Masvidal Jorge

Hlavní zápas UFC Fight Night v Londýně nabídne souboj dvou špičkových veltrů. Darren Till se po neúspěšném pokusu o titul s Woodleym vrací do oktagonu s Jorge Masvidalem, který také nemá nejlepší období.

Po překvapivém skalpu Donalda Cerroneho přišly dvě prohry. První byla s BJJ specialistou Demianem Maiou a druhá s nepříjemným Stephenem Thompsonem. Oba tyto neúspěchy srazily titulové ambice Masvidala nízko a pokud chce v 34 letech oživit myšlenky na souboj o pás, měl by Tilla porazit.

Till Darren vs. Masvidal Jorge na UFC v Londýně

Anglická Gorila Till se půjde v domácím prostředí vrátit na vítěznou vlnu. Po neskutečné jízdě, která trochu předčasně vyplivla Tilla až k boji o pás, následoval tvrdý náraz a návrat zpět na zem. Darren se podle reakcí k porážce postavil pozitivně a je vidět jeho velká snaha zlepšovat se.

Tento zápas se zdá ušitý na míru právě pro mladého Angličana. Masvidal je postojář, který určitě nebude tahat zápas na zem, kde zatím Till neexceluje. Naopak v postoji Gorila rozjede pekelné kombinace, ze kterých bude Jorgemu horko. Jedinou nástrahou, se kterou se bude Till už tradičně potýkat, je váha. Pokud dobře shodí, přejede Masvidala v solidním kurzu 1.41.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.