UFC Vegas 20 – Rozenstruik Jairzinho – Gane Ciryl

UFC vsadilo na konci února při hlavních zápasech na těžké váhy. Turnaj UFC Fight Night 186 tak jako hlavní tahák nabídne bitvu Jairzinho Rozenstruik vs. Ciryl Gane.

Sedmička žebříčku nejtěžší divize Ciryl Gane zatím nepoznal v oktagonu porážku a zvítězil ve všech sedmy zápasech, z toho čtyři byli pod vlajkou UFC. I když třicetiletý Francouz přešel k MMA z Muaythai (ve kterém získal světový titul) dokázal 43 % výher získal submisí. V posledním vystoupení si poradil se sice stárnoucím, ale stále nebezpečným Juniorem dos Santosem. 

Rodák ze Surinamu Jairzinho Rozenstruik půjde do tohoto zápasu s bilancí jedenáct výher a jedna porážka, kdy 91 % vítězství získal knockoutem. Jedinou prohru utrpěl Bigi Boy od kamerunského Predátora Francise Ngannou, který jej vyřídil za pouhých dvacet vteřin. Sebevědomí si trojka v žebříčku těžké váhy zvedla na výše jmenovaném Junioru dos Santosovi. I Jairzinho stejně jako Ciryl jej ukončil ve druhém kole.

Rozenstruik bojoval v kickboxu na té nejvyšší úrovni a z pětaosmdesáti zápasů jich vyhrál šestasedmdesát! Toto číslo hovoří o obrovské hromadě zkušeností, která se za dvaatřicetiletým bojovníkem ukrývá. Jairzinho hodně spoléhá na své oko a drtivou levačku. Gane je oproti němu pohyblivější a jeho boj je o dost pestřejší. Výborně využívá své skoro dvoumetrové postavy a v klinči je hodně nepříjemný koleny a lokty. Podle nás jsou šance obou borců vyrovnané. Francouz nikdy nezažil pět kol trvající zápas a Rozenstruik naopak v souboji s Overeemem ukázal, že dokáže vytáhnout knockoutový úder i po skoro pětadvaceti minutách v kleci. Na Bigi Boye je vypsán neuvěřitelně lákavý kurz 3,05, a proto naše peníze poputují na jeho výhru. Pokud rádi riskujete zkuste navíc Rozenstruikovu výhru KO v jednom z šampionských kol.

Hlavní kartu UFC turnaje budete moct sledovat ode dvou ráno na kanálu Premier Sport. Živě jej nabízí také sazková kancelář Tipsport

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue