Cory Sandhagen T.J. Dillashaw

UFC Vegas 32: T.J. Dillashaw vs. Cory Sandhagen

Následující galavečer UFC je z velké části věnován bantamové váze, která obsadí hned čtyři zápasy na hlavní kartě. Vyvrcholením celého turnaje pak bude střet bývalého šampiona T.J. Dillashaw a jednoho z titulových uchazečů Coryho Sandhagena.

Devětadvacetiletý rodák z Colorada se profesionálnímu MMA věnuje šest let. Do UFC jej vystřelily výborné výkony v organizaci LFA, která nejlepší ligu světa zásobuje nepřeberným množstvím talentů.

V UFC zatím Cory podlehl pouze současnému šampionu Aljamainovi Sterlingovi. Celková bilance Sandhagena je čtrnáct výher a dvě porážky, kdy 43 % vítězství získal knockoutem. V posledním zápase nastoupil proti veteránovi Frankie Edgarovi a neměl k velkému jménu historie UFC žádný přehnaný respekt. Zkušeného borce naprosto rozebral a ukončil naskočeným kolenem půl minuty před koncem prvního kola.

T.J. Dillashaw se vrací do akce po dvouletém trestu, který mu za doping vyměřila USADA. Tento potvrzený nález přináší mnoho otazníků k výhrám T.J. nad Cody Garbrantem. I přes tyto pochybnosti má za sebou Dillashaw úchvatnou kariéru, ve které nastřádal bilanci šestnáct výher a čtyři porážky, kdy 50 % vítězství získal knockoutem. V posledním zápase se T.J. pokusil sebrat titul v muší váze Henrymu Cejudovi, ale byl ukončen TKO již po dvaatřiceti vteřinách!

UFC Vegas 32: T.J. Dillashaw vs. Cory Sandhagen

Otázka večera bezpochyby bude, v jaké formě se T.J. dokáže vrátit. Dalším otazníkem zůstává, jestli i takřka ideální výkon může na současného Cory Sandhagena stačit. Bývalý šampion v kickboxu organizace WKA je momentálně jedním z největších postrachů bantamové divize. Fantastický pohyb a údery ze všech úhlů jsou schopné udržet Dillashawa v dostatečné vzdálenosti.

Sandhagen má navíc výhodu deseti centimetrů v dosahu i výšce. T.J. sice pochází z wrestlingového prostředí, ale nevěříme, že je schopný držitele hnědého pásu v BJJ na zemi snadno kontrolovat. Úvodní kola budou pro bývalého šampiona kritická a je možné, že se jeho návrat rychle změní v noční můru. Sázka na výhru Sandhagena se proto zdá poměrně bezriziková.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin