Top-Fight.cz - bojové sporty
Derrick Lewis objasnil, proč nesnáší Francise Ngannoua

UFC Vegas 45: Derrick Lewis vs. Chris Daukaus

Poslední turnaj UFC v letošním roce nám jako hlavní zápas nabídne bitvu v těžké váze mezi Derrickem Lewisem a Chrisem Daukausem. Vše bude hostit APEX Centrum v Las Vegas.

Lewis se vrací do akce po srpnovém zápase s Cirylem Gané, ve kterém šlo o dočasný titul. Black Best bohužel předvedl jeden z nejslabších výkonů za celou jeho kariéru v UFC a odešel poražen knockoutem ve třetím kole. Rychlejší a přesnější Francouz zničil Derricka osmadevadesáti významnými údery. Lewis trefil pouhých šestnáct a přišel také o svoji čtyřzápasovou šňůru bez porážky, kdy ukončil například Oleynika nebo Blaydese. Momentálně má šestatřicetiletý Američan bilanci pětadvacet výher a osm porážek, kdy 80 % vítězství získal knockoutem.

Daukaus se naposledy ukázal na turnaji UFC 266, kde ve druhém kole vypnul Šamila Abdurachimova. Čtyřicetiletého Rusa zvládl usadit na podlahu klece již v prvním kole a ve druhé pětiminutovce dokonal dílo zkázy tvrdou pravačkou. Chris tak zvítězil i ve svém čtvrtém zápase v UFC a opět to bylo knockoutem. Do největší bitvy své dosavadní kariéry tak půjde s rekordem dvanáct výher a tři porážky, kdy 90 % vítězství získal knockoutem.

Derrick Lewis vs. Chris Daukaus

Oba borci jsou zvyklí na rvačku v postoji a nedá se předpokládat, že by někdo inicioval přechod na zem. Daukaus bude pohyblivějším bojovníkem, který se spoléhá na větší frekvenci úderů. Lewis je zase schopný celý zápas inkasovat a vytáhnout smrtící úder pár vteřin před koncem, což nám ukázal například s Volkovem.

Oba mají kromě obrovského KO potenciálu i naprosto brutální ground and pound, takže jakákoliv chyba a zbytečný pád na zem může být tvrdě potrestán. Mnohem prověřenější Lewis se nám jako kurzový outsider docela líbí, a proto nebude chybět na našem tiketu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin