Top-Fight.cz - bojové sporty

UFC – Vera Marlon – Saenz Frankie

Jedna z posledních možností vidět v akci 38letého veterána Frankie Saenze bude nyní o víkendu, kdy jej čeká v rámci UFC Fight Night 148 Jihoameričan Marlon Vera. Druhý jmenovaný působí v UFC od roku 2014 a zvládl zatím deset zápasů s pozitivní bilancí 6 výher a 4 porážky. Nejznámější jméno, které dokázal porazit, je Angličan Brad Pickett. V loňském roce najel na vítěznou vlnu a v posledních dvou zápasech dokázal vyhrát před limitem.

Frankie Saenz má momentálně také dva úspěšné zápasy v řadě. Ukončil tím špatnou sérii, kdy po prohře s Faberem nezvládl i další dva zápasy. Celkově to má v UFC 5 výher a 3 prohry. Nyní si očividně věří, protože se sám nabídl jako náhrada za zraněného Thomase Almiedu.

Vera Marlon vs. Saenz Frankie v souboji na UFC

Pro nás je ale velký favorit Marlon Chito Vera, který nikdy neprohrál před limitem. V posledním zápase s Cannettim se potvrdilo, že má opravdu tvrdou bradu. Argentinský soupeř vysypal v první kole hotovou kanonádu, Vera vše v klidu přečkal a unaveného borce v dalším kole uškrtil. V tomto duelu bude navíc Saenz bojovat s hendikepem ve výšce i dosahu. Celkově je Vera kvalitnější a komplexnější bojovník, který ve 26letech může pomýšlet na nejvyšší mety.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin