top fight logo export web
046219b1f9432c65797dc39c5468764930bacf54

UFC – Villante Gian – Oleksiejczuk Michael

Dalším zástupcem polské MMA školy bude na pražské kartě UFC Fight Night Michal Oleksiejczuk. Soupeřem mu bude zkušený americký borec Gian Villante. Ten drží pozoruhodnou sérii 4 výher. Celkově má za sebou 27 zápasů, z toho 17 vítězství.

Michal Oleksiejczuk je šampion TFL. Po tomto úspěchu přišla šance v UFC a debut, ve kterém uspěl proti Khalilu Rountree. Následně byl ale zápas kontumován z důvodu pozitivního dopingového testu Oleksiejczuka. USADA mu vyměřila roční stopku, proto se vrací na scénu až nyní.

Villante Gian vs. Oleksiejczuk Michael na UFC Praha

Favoritem tohoto zápasu je Villante, ale pro nás je lepší volbou sázka na dravého Poláka. I když je Villante zkušenější a technicky o něco lépe vybavený borec, Oleksiejczuk do zápasu vlétne s obrovskou chutí a v Praze se bude určitě cítit jako doma. Jako většina polských borců vydrží neskutečné bití a nakonec Villanteho udolá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!