top fight logo export web

UFC – Walker Johnny – Cirkunov Misha

Zkušený Misha Cirkunov se pokusí zastavit v rozletu talentovaného Johnyho Walkera. Toho jsme měli možnost vidět poměrně nedávno, přesněji na začátku února na turnaji UFC v Brazílii.

Walker si za pouhých 15 vteřin poradil s Justinem Ledetem a navázal tak na úspěšný debut, který proběhl v listopadu, kdy sérií loktů ukončil Khalila Rountreeho. Nyní chytře využil zranění Ovince Saint Preuxe, nabídl se jako náhrada a během chvilky byl jeho start na UFC 235 upečen.

Zkušený Misha Cirkunov se pokusí zastavit v rozletu talentovaného Johnyho Walkera

Misha Cirkunov už je za dlouhé roky svého působení v UFC zavedená značka. Po výborném vstupu, kdy si připsal 4 výhry před limitem, přišla sprcha od Volkanova, který Mishu ukončil za 28 vteřin. Následovala další, trochu nečekaná, prohra s veteránem Teixeirou. Zpátky do sedla pomohla Cirkunovovi jeho oblíbená technika Arm-Triangl Choke, která zafungovala na Patricka Cumminse.

Pro 26letého Walkera bude Cirkunov největší test jeho dosavadní kariéry. Misha je komplexní bojovník, který má slušný postoj a je hodně nebezpečný na zemi. Walker zatím předvedl obrovskou dravost. Je schopný ukončit souboj jednou dobře trefenou ranou. Navíc bude mít i slušnou výškovou převahu a výhodu většího rozsahu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.