top fight logo export web
562ec69ee02044b09c21776068c75118446860e8

UFC – Weidman Chris – Souza Ronaldo

Z dlouho plánované odvety mezi Rockholdem a Weidmanem bohužel sešlo z důvodu zranění prvně jmenovaného, ale Weidman dostal adekvátní náhradu v podobě Jacare Souzy. 

Weidman toho za poslední tři roky moc neodbouchal – a když už ano, většinou odcházel poražen. Po neuvěřitelné šňůře výher, kterou utnul Luke Rockhold, následovalo smolné období plné zranění. Loni dokázal Weidman uškrtit Kevina Gasteluma a tím se vrátil do boje o top pozice ve střední váze.

Weidman Chris vs. Souza Ronaldo

Gastelum byl i poslední soupeř Jacare Souzy. Ten s ním prohrál po tříkolové vyrovnané bitvě na body. Dalším z řady soupeřů, kteří potkali oba protagonisty sobotního zápasu, je Gegard Mousasi. „Jacare“ Souza ho zvládl uškrtit, Chris Weidman mu trochu sporně podlehl po kolenu na hlavu, kdy nebylo jasné, jestli již není chráněn pravidlem tří bodů na zemi. 

Weidman Chris o jeho budoucnosti v UFC

Je jasné, že divize do 185 liber je na té nejvyšší úrovni hodně vyrovnaná a každý může za určitých okolností porazit každého, ale v tomto zápase věříme Weidmanovi. Po všech peripetiích, kterými prošel, se zdá mentálně výborně nastavený a i když Jacare proti Brunsonovi vytáhl úžasný kop na hlavu, je Weidmanův postoj o třídu lepší.

Lze očekávat, že i jeho plnohodnotná příprava na tento zápas, bude hodně znát. Ostatně to dokazuje i příznivý kurz okolo 1.61. Je jisté, že tento zápas bude ozdobou UFC 230.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!