top fight logo export web
a59bd250122a075400e63e2fa9d6e15274dd5d3b

UFC – Whittaker Robert – Gastelum Kelvin

UFC 234, které hostí australské Melbourne, má jako hlavní zápas titulovou bitvu o pás střední váhy mezi šampionem Whittakerem a vyzyvatelem Gastelumem. Toho do zápasu o trůn střední váhy vystřelila trochu sporná výhra nad Ronaldem Souzou. 

Nyní se utká v již jednou odloženém zápase s nezpochybnitelným králem Whittakerem. Ten zvládl dvakrát porazit ohromně nebezpečného Yoela Romera. Pokaždé se jednalo o 5 kol trvající nesmlouvavou válku, která dokonale prověřila fyzické i psychické rezervy australského šampiona. Poslední Whittakerova prohra je již pět let stará a od té doby zvládl ukončit například Souzu, Brunsona nebo Tavarese. 

Whittaker Robert vs. Gastelum Kelvin

V tomto zápase je pro nás jasný favorit obhájce titulu „The Reaper“ Whittaker. Kromě výhody domácího prostředí hovoří i větší zkušenosti z těžkých zápasů a lepší boj v postoji. Ohromně nebezpečné kopy budou dělat Gastelumovi velké problémy a je dost možné, že ho Whittaker tímto způsobem ukončí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.