top fight logo export web
a59bd250122a075400e63e2fa9d6e15274dd5d3b

UFC – Whittaker Robert – Gastelum Kelvin

UFC 234, které hostí australské Melbourne, má jako hlavní zápas titulovou bitvu o pás střední váhy mezi šampionem Whittakerem a vyzyvatelem Gastelumem. Toho do zápasu o trůn střední váhy vystřelila trochu sporná výhra nad Ronaldem Souzou. 

Nyní se utká v již jednou odloženém zápase s nezpochybnitelným králem Whittakerem. Ten zvládl dvakrát porazit ohromně nebezpečného Yoela Romera. Pokaždé se jednalo o 5 kol trvající nesmlouvavou válku, která dokonale prověřila fyzické i psychické rezervy australského šampiona. Poslední Whittakerova prohra je již pět let stará a od té doby zvládl ukončit například Souzu, Brunsona nebo Tavarese. 

Whittaker Robert vs. Gastelum Kelvin

V tomto zápase je pro nás jasný favorit obhájce titulu „The Reaper“ Whittaker. Kromě výhody domácího prostředí hovoří i větší zkušenosti z těžkých zápasů a lepší boj v postoji. Ohromně nebezpečné kopy budou dělat Gastelumovi velké problémy a je dost možné, že ho Whittaker tímto způsobem ukončí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!