Top-Fight.cz - bojové sporty

UFC – Woodley Tyron – Usman Kamaru

Hlavní předzápas na UFC 235 bude titulová bitva ve veltrové váze mezi obhájcem Tyronem Woodleym a vyzyvatelem Kamaru Usmanem. Ten se do této pozice dostal trochu překvapivě na úkor Colbyho Covingtona.

Colby je sice dočasný šampion, ale díky své povaze, a schopnosti urazit úplně každého, si sám zavřel dveře do souboje o pás. Kamaru je od roku 2015, kdy do UFC vstoupil, neporažený a do souboje o titul ho vystřelila výhra nad bývalým šampionem Rafaelem Dos Anjosem.

Na druhé straně oktagonu ho ale čeká jeden z nejlepších wrestlerů a opravdu dominantní šampion Woodley. Poslední úspěšná obhajoba 36letého Američana proběhla loni v září, kdy si až nečekaně lehce poradil se sebevědomým Darrenem Tillem. Při úderu si poranil palec, následovala operace a vynucená pauza. Nyní je nezpochybnitelný král weltru zpět a do zápasu s Usmanem jde jako favorit.

Woodley Tyron vs. Usman Kamaru v tvrdé bitvě

Jedna věc je jasná! V neděli ráno nás čeká hodně dlouhý zápas. Oba borci nikam nespěchají a soupeře postupně rozebírají. Jejich wrestling je na podobné úrovni. Kamaro je na tuto váhovou kategorii hodně velký, ale Woodley ukázal už na Tillovi, že mu to příliš nevadí.

Co bude v tomto zápase rozhodovat, je granát, který se ukrývá v Tyronově pravačce. Navíc je šampion nepřekonatelný v dodržování taktiky, což někdy ubírá na atraktivitě zápasů. Naše peníze půjdou na Woodleyho v solidním kurzu 1.51.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin