top fight logo export web
7d6c929e4e6f8076c95643c6ce5d50dc345c1bb6

UFC – Woodley Tyron – Usman Kamaru

Hlavní předzápas na UFC 235 bude titulová bitva ve veltrové váze mezi obhájcem Tyronem Woodleym a vyzyvatelem Kamaru Usmanem. Ten se do této pozice dostal trochu překvapivě na úkor Colbyho Covingtona.

Colby je sice dočasný šampion, ale díky své povaze, a schopnosti urazit úplně každého, si sám zavřel dveře do souboje o pás. Kamaru je od roku 2015, kdy do UFC vstoupil, neporažený a do souboje o titul ho vystřelila výhra nad bývalým šampionem Rafaelem Dos Anjosem.

Na druhé straně oktagonu ho ale čeká jeden z nejlepších wrestlerů a opravdu dominantní šampion Woodley. Poslední úspěšná obhajoba 36letého Američana proběhla loni v září, kdy si až nečekaně lehce poradil se sebevědomým Darrenem Tillem. Při úderu si poranil palec, následovala operace a vynucená pauza. Nyní je nezpochybnitelný král weltru zpět a do zápasu s Usmanem jde jako favorit.

Woodley Tyron vs. Usman Kamaru v tvrdé bitvě

Jedna věc je jasná! V neděli ráno nás čeká hodně dlouhý zápas. Oba borci nikam nespěchají a soupeře postupně rozebírají. Jejich wrestling je na podobné úrovni. Kamaro je na tuto váhovou kategorii hodně velký, ale Woodley ukázal už na Tillovi, že mu to příliš nevadí.

Co bude v tomto zápase rozhodovat, je granát, který se ukrývá v Tyronově pravačce. Navíc je šampion nepřekonatelný v dodržování taktiky, což někdy ubírá na atraktivitě zápasů. Naše peníze půjdou na Woodleyho v solidním kurzu 1.51.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!