top fight logo export web
Vaclav Sivak hodnoti svuj zapas v K1

Václav Sivák hodnotí svůj výkon v souboji s Lengálem. Spokojený příliš nebyl

Začátek mu nevyšel, ale postupně se do toho dostal a na konto si připsal další, v pořadí už jednadvacátou výhru v řadě.

Talentovaný Vašek Sivák si i nadále drží svou neporazitelnost, když si nyní o víkendu dokázal poradit s nevyzpytatelnou náhradou v podobě Vladimíra Lengála.

Mnozí by řekli, že Vašek předvedl skvělý výkon, ale sám bojovník i navzdory své dosavadní neporazitelnosti stále vidí prostor ke zlepšení.

„Jak už jsem hovořil, vidím to na takových sedm bodů z deseti. Možná ani to ne,“ promluvil Sivák na YouTube kanálu Willy Cao o svém výkonu.

„Dobrý výkon, ale moc si z toho zápasu nepamatuju. Nejsem tak moc vyzápasený. Měl jsem před dvěma týdny souboj na RFA, ale ani z toho fightu si moc nepamatuju,“ řekl.

„Potřebuju se s týmem podívat na záznamy a potom budeme pracovat na tom, aby ty výkony byly lepší a lepší.“

Jeho soupeř tento duel přijal pouze na dvoudenní short notice, proto si jej nemohl pořádně nastudovat.

„Nevěděl jsem, co od něho čekat a kdy to vybalí. Vím, že má tvrdé háky, jak levý, tak i pravý. Dokázal na to nachytat mnoho lidí, jako jsou například Tadeáš Růžička nebo Luboš Lesák. Takže na toto jsem si dával pozor,“ uvedl.

„Každopádně (Lengál) byl po celou dobu boje v krytě. Nemám k tomu co více říct, proto nepřišlo ukončení před limitem,“ zanalyzoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!