top fight logo export web
gabor boraros oktagon zapas

Vracím se silnější než kdy předtím, navnadil fanoušky Gábor Boráros

Na výhru v zápase čeká již od začátku roku 2020. I když Gábor Boráros neuspěl ve čtyřech z posledních pěti zápasů, pořád jej neopouští touha bojovat a ukázat sobě i všem okolo, že na to stále má.

Nyní po dohodě s OKTAGONem nastoupí v druhém hlavním zápase večera na premiérové akci organizace FABRIQ MMA. O tom, jestli se comeback podaří nebo jestli Boráros potvrdí pověst nevyužitého talentu, se dozvíme již tuto sobotu večer.

Poslední duel prvního vítěze OKTAGON Výzvy se musel zrušit pouhý týden před jeho konáním. Na vině bylo operované koleno, které nevydrželo náročný trénink.

„Ten zápas jsem musel zrušit. Mé operované koleno trénink prostě nevydrželo. Opuchlo mi, měl jsem velké bolesti. Nemohl jsem se ani normálně hýbat,“ přiznal nepříjemné zdravotní komplikace Gábor.

Gábor Boráros: Přestávka mi pomohla

Nyní po dvou měsících je slovenská celebrita v pořádku a má za sebou plnohodnotný tréninkový kemp. Z toho, že tentokrát nebude nastupovat pod žlutočernou vlajkou své oblíbené organizace, si Boráros velkou hlavu nedělá a soustředí se hlavně na sportovní výkon.

„Nevnímám, kde budu zrovna zápasit. Nechci říkat, že je mi to jedno, protože jak říkal už Karlos, Oktagon je můj home. Pocit v kleci však budu mít stejný. Tam vůbec neřeším, jestli je to Oktagon nebo Fabriq MMA. Já mám hlavně radost, že na Slovensku vyrostla další organizace.“

Soupeřem mu tentokrát bude borec se zápornou bilancí, ale aktuálnější zápasovou praxí. Robert Oganesyan má momentálně na kontě osm výher a deset porážek. Jednatřicetiletý rodák ze Soluně se momentálně připravuje v UFD gymu v Dusseldorfu vedle takových jmen, jako jsou Lutterbach, Moeil nebo Soldič. Kromě vynikajících sparingpartnerů hovoří pro Direwolfa i to, že naposledy stál v kleci letos v září, kdežto Boráros pauzíroval déle než rok.

„Ta přestávka měla výhody i nevýhody. Já ji využil hlavně k tomu, abych byl silnější než předtím. Tlak cítím samozřejmě velký, ale už jsem na něj zvyklý. Ten zápas jsem vzal, protože ho já sám chci. Ne kvůli tomu, že by si to přáli fanoušci či hateři,“ okomentoval vývoj událostí Gábor.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!