Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

WWFC – Dourthe Eva – Šormová Magdalena

Magdalena Šormová v minulosti získala titul prestižní organizace World Warriors Fighting, kdy porazila Světlanu Gotsyk. Nyní přišel čas pás obhájit a už tuto sobotu se můžeme těšit na souboj Magdaléna Šormová vs. Eva Dourthe v Kyjevě.

Magdalena Šormová v minulosti získala titul prestižní organizace World Warriors Fighting

Na akci WWFC 14 se představí zástupkyně České republiky Magdalena Šormová. Ta se v ringu postaví méně zkušené soupeřce z Francie, kterou je Eva Dourthe. Česká bojovnice má profesionální bilanci 6-1 s tím, že má za sebou dlouhou amatérskou kariéru, což se o Dourthe (4-1) říct nedá. Právě v tom je dnes největší rozdíl a také velká pravděpodobnost, že pás zůstane u Šormové. Ta sice přiznala, že je hodně unavená, ale do přípravy dala vše. I my dnes věříme jedné z nejtalentovanějších bojovnic u nás a sázíme na její výhru.

Magdalena Šormová

Magdalena Šormová je česká MMA bojovnice z pražského týmu Penta Gym, jedna z prvních MMA bojovnic v Česku. Jejím trenérem je Daniel Barták. Má za sebou sedm profesionálních zápasů s aktivním skóre 6-1. Společně s Lucií Pudilovou je označována za naději českého MMA žen.

Šormová Magdalena při tréninku

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin