top fight logo export web
1f3c4665b53d5afa2da7cf24c858dbd8197845dc

XFN – Barborík Vojto – Škrijelj Nino

Vojto Barborík je jednou z největších nadějí MMA scény našich východních sousedů. Výbornou bilanci šesti výher mu kazí jediná prohra. Ta ale přišla v zápase s Tomášem Deákem, což je šampion Fight Nights Global a naprostá evropská top třída.

Barborík Vojto vs. Škrijelj Nino

Barborík byl vždy znám jako výborný grappler, ale v posledním zápase, kdy čelil Roberto Pastuchovi, ukázal, že se hodně zlepšil i v postoji. Pastuch má černý pás v BJJ, Barborík pochopil, že přes zem cesta k vítězství nepovede a rozbil ho v postoji koleny a lokty.

Nino Škrijelj má pět výher a je zatím bez porážky. Všechny zápasy absolvoval doma v Černé Hoře a při vší úctě je jasné, že kvalita soupeřů byla někde jinde. V tomto zápase se Barborík prosadí svou tvrdostí, všestranností a soupeře ukončí před limitem. Kurz na Barboríkovu výhru je okolo 1.31.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!