top fight logo export web
383f95b163136aae3c3de3e8a200590bb50df545

XFN – Čambal Roland – Ramires David

Těžkou premiéru v XFN má před sebou slovenský borec Ronald Čambal. V organizaci ho přivítá bývalý šampion David Ramires.

Dvaatřicetiletý Brazilec nám svoje kvality ukázal v soubojích s Makhmudem Muradovem. Sice má nyní na kontě dvě prohry v řadě, ale pořád se jedná o hodně nebezpečného a tvrdého protivníka.

Čambal Roland vs. Ramires David

Čambal je na tom ještě o jednu porážku hůř. Jeho mise v ACB nedopadla úplně nejlíp, ale nutno uznat, že byl prověřen opravdovou kvalitou. Nyní ho čeká důležitý restart v kariéře. I když je jasné, že šancí v XFN dostane víc, potřeboval by tento zápas vyhrát a odpíchnout se ke šnůře výher.

Bude hodně záležet na tom, v jaké formě se Ramires předvede. Každopádně více věříme domácímu borci a novopečenému otci Čambalovi. Kurz na jeho vítězství je 1.51.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.