top fight logo export web
383f95b163136aae3c3de3e8a200590bb50df545

XFN – Čambal Roland – Ramires David

Těžkou premiéru v XFN má před sebou slovenský borec Ronald Čambal. V organizaci ho přivítá bývalý šampion David Ramires.

Dvaatřicetiletý Brazilec nám svoje kvality ukázal v soubojích s Makhmudem Muradovem. Sice má nyní na kontě dvě prohry v řadě, ale pořád se jedná o hodně nebezpečného a tvrdého protivníka.

Čambal Roland vs. Ramires David

Čambal je na tom ještě o jednu porážku hůř. Jeho mise v ACB nedopadla úplně nejlíp, ale nutno uznat, že byl prověřen opravdovou kvalitou. Nyní ho čeká důležitý restart v kariéře. I když je jasné, že šancí v XFN dostane víc, potřeboval by tento zápas vyhrát a odpíchnout se ke šnůře výher.

Bude hodně záležet na tom, v jaké formě se Ramires předvede. Každopádně více věříme domácímu borci a novopečenému otci Čambalovi. Kurz na jeho vítězství je 1.51.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!