top fight logo export web
f424e745c56584abe6ce1cb9aa79e026723759aa

XFN – Částková Petra – Yavorskaya Vladena

XFN 17 ozdobí i zápas žen. České barvy bude hájit svěřenkyně Andrého Reinderse Petra Částková.

Na druhé straně klece bude stát reprezentantka Ukrajiny Vladěna Yavorskaya. Ta má z 8 zápasů 5 vyhraných a zkušenosti sbírala u ukrajinských organizací i v ruské M-1. Nezápasí však příliš často. V loňském roce stihla pouze jeden duel, ten prohrála TKO.

Petru jsme mohli dlouhé roky vídat hlavně v ringu, kde rozdávala kolena a lokty při zápasech Muay Thai.  Po přechodu do klece má bilanci 3 výhry a 3 porážky. Poslední dva zápasy jí výsledkově nevyšly a pokaždé si odnesla bodovou porážku. Nyní přichází chvíle, kdy se vše otočí a začne připisovat vítězství.

Částková Petra vs. Yavorskaya Vladena na galavečeru XFN

Ukrajinka má jisté kvality, ale určitě nedosahuje úrovně Denis Kielholtzové, se kterou udělala Částková vyrovnaný zápas na Bellatoru 196. Jako bývalá thaiboxerka určitě zkusí udržet zápas v postoji a pokud se to podaří, vyhraje!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!