top fight logo export web
68a4cc8d29f9b39aa2a8db5da47ce2b7d6d31f1a

XFN – Ducár Vasil – Lungrik Bohumil

Zajímavý souboj generací se odehraje na XFN 17 v Brně. Sportovní talent a miláček brněnského publika Vasil Ducár se utká s českou legendou MMA Bohumilem Lungrikem.

Ducár Vasil vs. Lungrik Bohumil na akci XFN

Právě Lungrik toho má za sebou v 43 letech opravdu hodně. Jeho první profi zápas proběhl již v roce 2001 a za 20 let bojů se utkal s celou škálou špičkových bijců. Jen namátkou, porazil třeba Jaroslava Poborského, Tomáše Penze a dokonce dvakrát Romana Vanického. V posledních letech si už připisuje většinou prohry, ale to se vzhledem k věku dá očekávat.

Vasila Ducára čeká v Brně třetí zápas pod XFN. Loni v Bratislavě se uvedl výhrou TKO nad Chorvatem Krstičem. V O2 areně přidal další výhru, když si v krásném zápase poradil s Danem Brunclíkem. Nyní ho ale čeká trochu jiný souboj. Bruno Brunclík, jako výborný postojář, přijal hozenou rukavici a rozjel s Vasilem opravdovou přestřelku. Lungrik se do podobného šílenství určitě nepustí. Má znatelný výškový hendikep a je mu jasné, že by se rychle poroučel k zemi. Zkusí proto dostat souboj na podlahu oktagonu a ukázat Ducárovi také jiné krásy MMA. Pro nás je obrovský favorit domácí Ducár. Věříme, že výhrou potěší snad důstojně zaplněné ochozy DRFG arény.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco