top fight logo export web
b5a9070115ad9d7683603ce192001e560ea61905

XFN – Fiala Tomáš – Běle Jakub

Populární Tomáš Fiala – Fidži se na plzeňském galavečeru XFN 12 potká se svěřencem Dana Bartáka, Jakubem Běle. Vše napovídá tomu, že očekávaný souboj, který se měl uskutečnit už v dubnu, přinese velkolepou podívanou plnou triumfálních momentů.

Populární Tomáš Fiala - Fidži se na plzeňském galavečeru XFN 12

Na Fialovi je pod taktovkou Petra „Monstra“ Knížete za poslední dva roky vidět velký progres. Určitě k tomu přispívá kvalitní příprava, kterou kromě pražského Monstr Gymu často absolvuje v polském Ankos MMA, kde je větší možnost kvalitních sparingů.

Fiala Tomáš vs. Běle Jakub

Jakub se nám představil již na turnajích Oktagonu a nyní po přechodu do XFN se zdá, že jeho kariéra nabrala správný směr. V Penta Gymu ho dokáží na zápasy skvěle připravit a je na něm také patrný posun ve všech aspektech boje. Oba borci mají raději přestřelky v postoji a vědí, že by je případná výhra mohla hodně posunout dopředu. Trochu větší favorit je pro nás díky zkušenostem Kuba Běle, ale určitě nás čeká hodně zajímavý zápas.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.