top fight logo export web
b5a9070115ad9d7683603ce192001e560ea61905

XFN – Fiala Tomáš – Běle Jakub

Populární Tomáš Fiala – Fidži se na plzeňském galavečeru XFN 12 potká se svěřencem Dana Bartáka, Jakubem Běle. Vše napovídá tomu, že očekávaný souboj, který se měl uskutečnit už v dubnu, přinese velkolepou podívanou plnou triumfálních momentů.

Populární Tomáš Fiala - Fidži se na plzeňském galavečeru XFN 12

Na Fialovi je pod taktovkou Petra „Monstra“ Knížete za poslední dva roky vidět velký progres. Určitě k tomu přispívá kvalitní příprava, kterou kromě pražského Monstr Gymu často absolvuje v polském Ankos MMA, kde je větší možnost kvalitních sparingů.

Fiala Tomáš vs. Běle Jakub

Jakub se nám představil již na turnajích Oktagonu a nyní po přechodu do XFN se zdá, že jeho kariéra nabrala správný směr. V Penta Gymu ho dokáží na zápasy skvěle připravit a je na něm také patrný posun ve všech aspektech boje. Oba borci mají raději přestřelky v postoji a vědí, že by je případná výhra mohla hodně posunout dopředu. Trochu větší favorit je pro nás díky zkušenostem Kuba Běle, ale určitě nás čeká hodně zajímavý zápas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!