top fight logo export web
3ce9a6004ac85f5dc6c90e1eac902ea756bb0898

XFN – Fiala Tomáš – Sivitskiy Pavel

Dosud neporažený 24letý Ukrajinec Pavel Sivitskiy narazí v rámci XFN 14 na svěřence Petra „Monstra“ Knížete – Tomáše Fialu. Sivitskiy má pěknou bilanci tří výher a žádné porážky. Letos nejprve uškrtil Alexandra Melnika a pak TKO vyřídil Vlasu Vorontsova.

Tomáš Fiala také disponuje slušnou formou, na XFN 12 dokázal otočit nepříznivě rozjetý zápas, a Jakuba Běle ve druhém kole uškrtit (triangle choke). Můžeme tedy očekávat pěkný zápas, který spíš skončí pořádnou přestřelkou než taktickými šachy.

Fiala Tomáš vs. Sivitskiy Pavel

Zápas by měl proběhnout v smluvní váze -73 kg. To znamená další výhodu pro Tomáše, ten chodí i weltr a v této váze bude mít silově navrch. Navíc je o něco zkušenější a často vyjíždí trénovat do špičkových gymů mimo ČR. I když se dá očekávat vyrovnaná bitva, výhra pojede do Prahy. Kurz je momentálně 1.81 a spíše půjde dolů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.