top fight logo export web
de95e1fa340519fccb35a0bb394e29995ba9e65a

XFN – Fiala Tomáš – Vulchin Ivan

Jeden z kandidátů na zápas večera XFN 17 Brno je určitě souboj odchovance Monster Gymu s Ukrajincem Ivanem Vulchinem. Ten má bilanci 5 výher a 3 porážky. Všechny zápasy absolvoval na ukrajinských a polských galavečerech.

Proti se postaví rozjetý Fiala Tomáš, který jde zápas od zápasu s výkonností nahoru. Jediný, kdo na něj zatím vyzrál, byl hned v prvním profi duelu Matouš Kohout. Nyní má Tomáš tři vítězství v řadě a v Brně nebude chtít z nastoleného kurzu uhnout. Má všechny předpoklady, aby se mu to i nyní podařilo. Trénuje s výborným Machem Muradovem, jezdí za kvalitní přípravou do polského Ankos Gymu a z rohu ho vede velezkušený Monster Kníže.

Fiala Tomáš vs. Vulchin Ivan na akci XFN 17

Další výhodou je, že tento zápas se uskuteční ve váze do 70 kg. Fidži je spíš veltr, takže pokud se mu podaří dobře shodit váhu a následně opět nabrat, bude mít nad Ukrajincem hezkých pár kilo navíc. V součtu všech těchto faktorů věříme v triumf českého borce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.