top fight logo export web
e7876944224441c2ca3915e714d20cee3ee9c379

XFN – Jaroslav Jartim – Matěj Kuzník

Výborný zápas do už tak nabité karty nám připravil Petr Kareš na pardubické XFN v podobě lákavé přestřelky mezi Jardou Jartimem a Matějem Kuzníkem. 

Jartim po návratu z ONE Championship, kde si sice připsal dvě porážky, posbíral hromadu zkušeností a předvedl, že má na to, aby v lehké váze udával v XFN směr. Dvakrát zvítězil před limitem a v obou případech měl zápas od první vteřiny pod kontrolou.

Jaroslav Jartim vs. Matěj Kuzník

Matěj Kuzník potkal v Oktagonu také zajímavá jména jako je Štrbák nebo Klein. Po přechodu do XFN prohrál na body se zkušeným Brazilcem Nilsonem Pereirou, ale pod vedením Andrého Reinderse jde stále nahoru a i přes jeho nízký věk od něj můžeme očekávat velké věci.

Je jasné, že pro oba je vidina titulového zápasu obrovskou motivací, Reinders Team a Penta Gym jsou momentálně nejprogresivnější české gymy a i z tohoto pohledu nás čeká ohromně zajímavý souboj.

Sázkové kanceláře lehce favorizují Kuzníka, ale my více věříme Jartimovi. Zkušenosti ze zahraničí a větší klid budou v tomto vypjatém zápase rozhodující.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!