top fight logo export web
334aa056ec9e978111e77384f7fdf36ee9d29515

XFN – Jindrová Martina – Vezzoli Angelica

XFN 12 nám nabídne česko-italský souboj v ženském podání. Výborná postojářka Martina Jindrová se rozhodla podlehnout trendu doby a pokusí se získat další vavříny v kleci.

Její soupeřkou bude velezkušená Angelica Vezzoli. Ta má momentálně dvě výhry v řadě a pravděpodobně si slušnou formu přiveze i do Plzně.

Ale i tak věříme české zástupkyni. Martina je dlouholetou reprezentantkou v Muay thai a kickboxu, kde posbírala spoustu úspěchů. Její postoj je na světové úrovni, což prověřil i vyhraný zápas s Valentinou Shevchenko.

Jsme přesvědčeni, že pokud se Jindrová vyvaruje taktických chyb a udrží zápas nahoře, zvedne na konci zápasu rozhodčí její ruku.

Jindrová Martina vs. Vezzoli Angelica

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!