top fight logo export web
d4fe18dd75d5658a0a0486160cef47984dad3297

XFN – Klein Lajoš – Mezhidov Arbi

Ludovit Klein patří mezi největší naděje slovenského MMA. I když mu je teprve 23 let, zdobí ho bilance 11 výher a 2 porážek. Dvě vítězství si připsal i v prestižní organizaci ACB. Nyní ho čeká nejtěžší soupeř dosavadní kariéry, tím je Arbi Mezhidov.

Klein Lajoš vs. Mezhidov Arbi

Tvrdý Čečenec připravující se ve vídeňském GYM 23 má momentálně 11 vyhraných a 2 prohrané zápasy. Stejně jako Klein má v ACB 2 vítězství. Lájoš Klein je všestrannější z obou borců. Poslední 3 výhry si připsal díky KO/TKO, ale umí soupeře upáčit nebo uškrtit, o čemž svědčí 8 výher submision.

Arbi má 8 KO/TKO, zbytek na body. V posledních zápasech předvedl velkou taktickou vyspělost. Dokázal dodržet stanovenou taktiku a soupeře vybodovat. Vyhnul se tak zbytečným přestřelkám. Pro Kleina bude tento zápas ohromně důležitý a může mu hodně napovědět, jak reálný je jeho sen o UFC.

Věříme, že zužitkuje kvalitní přípravu, která probíhala např. v Thajsku a udělá důležitý krok v kariéře. Kurz je hodně příjemný, okolo 1.91.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.