top fight logo export web
47259974a86607926e645b0b317337d4221683d4

XFN – Kohout Matouš – Golubovic Zarko

Bronzový medailista z letošního mistrovství Evropy v Muay thai IFMA se představí opět v kleci pod vlajkou XFN. Bude se jednat o jeho třetí zápas v MMA.

Při debutu slavil vítězství nad Tomášem Fialou, ale na pražskou akci v O2 aréně by určitě raději zapomněl. Zápas mu nesedl a byla z toho KO prohra v prvním kole s Janem Jankou. Z rozhovorů, které Matouš poslední dobou poskytl, je ale jasné, že se hodně zaměřil na zdokonalení všech svých MMA dovedností a když se k tomu přidá obrovský balík zkušeností z ringu, je jasné, že se máme na co těšit.

Návrat se mu pokusí znepříjemnit chorvatský mladík Zarko Golubovic. Ten má za sebou úspěšnou premiéru v chorvatské organizaci MFN a určitě nepřijel do Plzně na výlet. Pro nás je favorit Matouš „Mighty Roster“ Kohout a věříme, že tyto předpoklady potvrdí vítězstvím.

Kohout Matouš vs. Golubovic Zarko

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!