top fight logo export web
47259974a86607926e645b0b317337d4221683d4

XFN – Kohout Matouš – Golubovic Zarko

Bronzový medailista z letošního mistrovství Evropy v Muay thai IFMA se představí opět v kleci pod vlajkou XFN. Bude se jednat o jeho třetí zápas v MMA.

Při debutu slavil vítězství nad Tomášem Fialou, ale na pražskou akci v O2 aréně by určitě raději zapomněl. Zápas mu nesedl a byla z toho KO prohra v prvním kole s Janem Jankou. Z rozhovorů, které Matouš poslední dobou poskytl, je ale jasné, že se hodně zaměřil na zdokonalení všech svých MMA dovedností a když se k tomu přidá obrovský balík zkušeností z ringu, je jasné, že se máme na co těšit.

Návrat se mu pokusí znepříjemnit chorvatský mladík Zarko Golubovic. Ten má za sebou úspěšnou premiéru v chorvatské organizaci MFN a určitě nepřijel do Plzně na výlet. Pro nás je favorit Matouš „Mighty Roster“ Kohout a věříme, že tyto předpoklady potvrdí vítězstvím.

Kohout Matouš vs. Golubovic Zarko

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.