top fight logo export web
1db25369fd480248df680b0f73277ae50e461751

XFN – Legends – Hunanyan Anatoli – Vidákovics Patrik

Součástí XFN Legends bude i zápas jedné legendy, která se zatím ale neloučí. Anatoli Hunanyan toho mezi šestnácti provazy dokázal opravdu hodně. Po letech, kdy sbíral úspěchy v kickboxu, stal se například světový šampion ISKA, WKA a WFCA, se zaměřil na klasický box a po výhře nad Štěpánem Horvátem usedl na český trůn ve střední váze.

Soupeřem mu tentokrát bude maďarský kickboxer Patrik Vidákovics. Tento 26letý bojovník má na svém kontě více než 100 zápasů a pyšní se Interkontinentálními tituly organizací WKF a WKU. Na české soupeře nemá příliš dobré vzpomínky. V roce 2016 se na akci Fusion FN6 utkal o evropský titul OPBU s Jiřím Jarošem a v pěti kolové bitvě podlehl na body. Na galavečeru W5 v O2 areně pak nestačil na Matěje Péňáze a prohrál také na body.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!

Nyní ho čeká další zápas na české půdě a nutno podotknout, že i tentokrát to bude mít velmi těžké. Tolja bude mít sice výškovou nevýhodu, ale kvalita a zkušenost je jednoznačně na jeho straně. Maďar vydrží poměrně velké bití, ale i v zápase s Jarošem bylo vidět, že údery na spodek mu příliš nechutnají. Tolja umí soupeře výborně načíst a posléze rozebrat. I když se mu možná nepovede vyhrát před limitem, výhru na body si utéct nenechá.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.