top fight logo export web
1db25369fd480248df680b0f73277ae50e461751

XFN – Legends – Hunanyan Anatoli – Vidákovics Patrik

Součástí XFN Legends bude i zápas jedné legendy, která se zatím ale neloučí. Anatoli Hunanyan toho mezi šestnácti provazy dokázal opravdu hodně. Po letech, kdy sbíral úspěchy v kickboxu, stal se například světový šampion ISKA, WKA a WFCA, se zaměřil na klasický box a po výhře nad Štěpánem Horvátem usedl na český trůn ve střední váze.

Soupeřem mu tentokrát bude maďarský kickboxer Patrik Vidákovics. Tento 26letý bojovník má na svém kontě více než 100 zápasů a pyšní se Interkontinentálními tituly organizací WKF a WKU. Na české soupeře nemá příliš dobré vzpomínky. V roce 2016 se na akci Fusion FN6 utkal o evropský titul OPBU s Jiřím Jarošem a v pěti kolové bitvě podlehl na body. Na galavečeru W5 v O2 areně pak nestačil na Matěje Péňáze a prohrál také na body.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!

Nyní ho čeká další zápas na české půdě a nutno podotknout, že i tentokrát to bude mít velmi těžké. Tolja bude mít sice výškovou nevýhodu, ale kvalita a zkušenost je jednoznačně na jeho straně. Maďar vydrží poměrně velké bití, ale i v zápase s Jarošem bylo vidět, že údery na spodek mu příliš nechutnají. Tolja umí soupeře výborně načíst a posléze rozebrat. I když se mu možná nepovede vyhrát před limitem, výhru na body si utéct nenechá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!