top fight logo export web
34c33b3f3fd194bece4d2898c599f890bd55a40d

XFN – Legends – Hutník Ondřej – Susano Bruno

Na akci XFN – Legends uvidíme souboj Hutník Ondřej vs. Susano Bruno. Legendární Spejbl se loučí s kariérou a tento duel by měl být jeho posledním. Ondřej Hutník je na tuzemské scéně výraznou postavou. Dlouhou dobu reprezentoval slavný Hanuman Gym Praha a s trenérem Petrem Macháčkem překonali ty nejvyšší mety. Výsledkem je obdivuhodná bilance 90-11-2! Nyní už se však převážně soustředí na svůj Spejbl Gym a předává své velmi cenné zkušenosti mladším bojovníkům.

Jeho soupeřem bude Susano Bruno z Portugalska s rekordem 45-15. Pyšní se především tituly ISKA World champion, Superkombat champion a Champion of Potrugal, což naznačuje, že se o žádného nováčka nejedná. Předpokládáme tak opatrnější začátek a postupem času převahu české legendy. Ta si bude už od úvodního kola držet střed ringu a tvrdě trestat chyby. Pokud přidáme domácí prostředí a zkušenosti, na tiket patří jasně výhra Ondřeje Hutníka v kurzu 1.31.

Vsadit a vybrat peníze zdarma zde!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!