Top-Fight.cz - bojové sporty

XFN – Legends – Jindrová Martina – Lomax Victoria Emma

Jediný zápas žen, který bude k vidění v hale na Královce při rozlučkovém galavečeru XFN, bude souboj naší dlouholeté reprezentantky Martiny Jindrové s Emmou Lomax. Tato 28letá bojovnice britské národnosti má bilanci 17 výher a 9 porážek. Momentálně žije a trénuje ve španělské Fuengirole.

Martina Jindrová má za sebou úžasnou kariéru, která je opravdu prošpikovaná evropskými a světovými tituly. Po zdolání všech met v polokontaktních disciplínách, kdy například získala evropský titul ISKA i WKA a světový WPKA, začala kosit soupeřky i pod pravidly K1 a vybojovala světový titul ISKA i prestižní WAKO. Celkově se její bilance zastavila na 49 vítězstvích a 14 porážkách. Kromě kickboxu je Jindrová dvojnásobná národní šampionka v klasickém boxu a v poslední době jsme ji měli možnost vidět i v kleci v zápasech MMA. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že se bude se sportovní kariérou loučit výjimečná osobnost české scény bojových sportů.

Rozlučka to ovšem nebude obyčejná. Poslední souboj, který Martina svede, bude rovněž titulovou bitvou o evropský pás organizace WKF. Zápas je tedy vypsán na 5 kol po 3 minutách. I když šla Jindrová malinko dolů, což je vzhledem k věku a koncentraci na MMA logické, do tohoto duelu jde stejně jako favoritka. Zkušeností a kvalitou, se kterou byla konfrontována, je úplně jiných rozměrech. Další výhodou bude i to, že Lomax chodí většinou zápasy v nižších váhových kategoriích a ve srovnání bude Jindrová značně silnější. Nezanedbatelný faktor je i domácí prostředí, které Martinu jistě vybičuje k výbornému výkonu.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma zde!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin