top fight logo export web
4dc2eef76ffc2db302d882386cd5906fb8fc5c7e

XFN – Legends – Jindrová Martina – Lomax Victoria Emma

Jediný zápas žen, který bude k vidění v hale na Královce při rozlučkovém galavečeru XFN, bude souboj naší dlouholeté reprezentantky Martiny Jindrové s Emmou Lomax. Tato 28letá bojovnice britské národnosti má bilanci 17 výher a 9 porážek. Momentálně žije a trénuje ve španělské Fuengirole.

Martina Jindrová má za sebou úžasnou kariéru, která je opravdu prošpikovaná evropskými a světovými tituly. Po zdolání všech met v polokontaktních disciplínách, kdy například získala evropský titul ISKA i WKA a světový WPKA, začala kosit soupeřky i pod pravidly K1 a vybojovala světový titul ISKA i prestižní WAKO. Celkově se její bilance zastavila na 49 vítězstvích a 14 porážkách. Kromě kickboxu je Jindrová dvojnásobná národní šampionka v klasickém boxu a v poslední době jsme ji měli možnost vidět i v kleci v zápasech MMA. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že se bude se sportovní kariérou loučit výjimečná osobnost české scény bojových sportů.

Rozlučka to ovšem nebude obyčejná. Poslední souboj, který Martina svede, bude rovněž titulovou bitvou o evropský pás organizace WKF. Zápas je tedy vypsán na 5 kol po 3 minutách. I když šla Jindrová malinko dolů, což je vzhledem k věku a koncentraci na MMA logické, do tohoto duelu jde stejně jako favoritka. Zkušeností a kvalitou, se kterou byla konfrontována, je úplně jiných rozměrech. Další výhodou bude i to, že Lomax chodí většinou zápasy v nižších váhových kategoriích a ve srovnání bude Jindrová značně silnější. Nezanedbatelný faktor je i domácí prostředí, které Martinu jistě vybičuje k výbornému výkonu.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma zde!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!