top fight logo export web
79e5a3bc1c88fa28a22246bdf11a0d02cff1bcb7

XFN – Legends – Sivák Václav – Machaev Mochamed

Na galavečeru XFN – Legends uvidíme zápas mladých talentů. Sivák Václav vs. Machaev Mochamed, to jsou jména borců, kteří si to dnes rozdají v ringu. Bojovat se bude v K-1. Oba jsou zatím neporaženi a do duelu jdou i tentokrát skvěle připraveni.

Mochamed Machaev už několikrát překvapil a pod organizací XFN ho nikdo nedokázal porazit. Schytal to i Jaroslav Pokorný a Tomáš Kvapil. Tyto úspěchy potvrzuje skvělou profi bilancí 7-0 v MMA a ani ve stylu boje K-1 se neztratí, tam to totiž má 6-0! Včera ale přišla komplikace na vážení a Machaev přesáhl o tři kila. To je obrovský rozdíl, proto nabídl úplatu, kterou Sivák přijal. Na fight tedy nakonec dojde.

Václav Sivák je mladým talentem, který dokáže každý zápas překvapit a vytáhnout obdivuhodné kombinace. Zaměřuje se pouze na boj v postoji, což bude dnes jeho obrovská výhoda. Profi bilance čítá 9-0. Výšková převaha je též na straně českého borce a posledním důvodem je i klesající kurz, tudíž je dobře vidět, komu věří široká veřejnost. My souhlasíme a vsadíme si vítěz zápasu Václav Sivák.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!