top fight logo export web
79e5a3bc1c88fa28a22246bdf11a0d02cff1bcb7

XFN – Legends – Sivák Václav – Machaev Mochamed

Na galavečeru XFN – Legends uvidíme zápas mladých talentů. Sivák Václav vs. Machaev Mochamed, to jsou jména borců, kteří si to dnes rozdají v ringu. Bojovat se bude v K-1. Oba jsou zatím neporaženi a do duelu jdou i tentokrát skvěle připraveni.

Mochamed Machaev už několikrát překvapil a pod organizací XFN ho nikdo nedokázal porazit. Schytal to i Jaroslav Pokorný a Tomáš Kvapil. Tyto úspěchy potvrzuje skvělou profi bilancí 7-0 v MMA a ani ve stylu boje K-1 se neztratí, tam to totiž má 6-0! Včera ale přišla komplikace na vážení a Machaev přesáhl o tři kila. To je obrovský rozdíl, proto nabídl úplatu, kterou Sivák přijal. Na fight tedy nakonec dojde.

Václav Sivák je mladým talentem, který dokáže každý zápas překvapit a vytáhnout obdivuhodné kombinace. Zaměřuje se pouze na boj v postoji, což bude dnes jeho obrovská výhoda. Profi bilance čítá 9-0. Výšková převaha je též na straně českého borce a posledním důvodem je i klesající kurz, tudíž je dobře vidět, komu věří široká veřejnost. My souhlasíme a vsadíme si vítěz zápasu Václav Sivák.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.