top fight logo export web
22acfa5143c94bdd4f01ab7414b531cccacd35e1

XFN – Lukáš Fuki Dvořák – Fatih Atkas

Nedávno jsme veřejně oznámili, že stálice Hanuman Gymu Lukáš Fuki Dvořák přechází k MMA. Jeho první zápas na sebe nenechal dlouho čekat a premiéru si odbude na prestižní akci XFN 15 v o2 aréně.

V tomto předzápase mu bude čelit Fatih Atkas původem z Turecka. Aktuálně se připravuje a žije v Rakousku. Má pět zápasů v MMA a několik v postoji. Podle statistiky se tedy nejedná o žádného profíka, ale náskok v MMA před Dvořákem určitě má.

Lukáš Fuki Dvořák vs. Fatih Atkas

Lukáš Fuki Dvořák se poslední rok zaměřil především na MMA a odmítl několik nabídek v Muay Thai. Bude převážně těžit ze svých zkušeností v postoji a snažit se ukončit zápas. Bude také zajímavé sledovat jeho progres a boj na zemi. Jeho silnou zbraní jsou převážně kolena a silné ruce.

Pokud si máme tipnout vítěze zápasu, sázíme na Lukáše Dvořáka. Plná arena požene domácího borce vpřed a připíše si první vítězství v profesionálním MMA světě. Kurzy jsou vyrovnané. Na oba zápasníky 1.80!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.