top fight logo export web
d4fe0ff7c614d0566b4bcceb19ed046b6b970519

XFN – Martin Šolc – Karlos Terminátor Vémola

Pokud se věci nezmění a Karlos Vémola opravdu nebude bojovat na UFC v Praze, tak se můžeme těšit na zápas: Martin Šolc vs. Karlos Terminátor Vémola, který se uskuteční 16. března na akci XFN v Brně. 

Martin Šolc vs. Karlos Terminátor Vémola na akci XFN

Téměř celý rok 2018 se mluvilo o návratu Karlose do UFC. V tom ale organizace UFC ohlásila akci v Praze a zatím to vypadá, že se domácímu publiku ukáže pouze Lucie Pudilová. Bylo tedy potřeba plánovat rok 2019. Konec bohaté kariéry oznámil Martin Šolc a XFN ho také důstojně doprovodí. Jeho posledním protivníkem bude Karlos Terminátor Vémola.

Favoritem je jednoznačně český šampion s kurzem 1.02. Je tedy lepší počkat na doplňující kurzy. Martin Šolc je tvrďák, kterého doprovází bohaté zkušenosti, ale tady to stačit rozhodně nebude. Pokud na tento duel opravdu dojde, Šolc se rozloučí prohrou.

Pojďme si připomenout zápas roku​ Jiří Procházka vs. Martin Šolc na GCF Fight Night 26:

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.