Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

XFN – Martin Šolc – Karlos Terminátor Vémola

Pokud se věci nezmění a Karlos Vémola opravdu nebude bojovat na UFC v Praze, tak se můžeme těšit na zápas: Martin Šolc vs. Karlos Terminátor Vémola, který se uskuteční 16. března na akci XFN v Brně.

Martin Šolc vs. Karlos Terminátor Vémola na akci XFN

Téměř celý rok 2018 se mluvilo o návratu Karlose do UFC. V tom ale organizace UFC ohlásila akci v Praze a zatím to vypadá, že se domácímu publiku ukáže pouze Lucie Pudilová. Bylo tedy potřeba plánovat rok 2019. Konec bohaté kariéry oznámil Martin Šolc a XFN ho také důstojně doprovodí. Jeho posledním protivníkem bude Karlos Terminátor Vémola.

Favoritem je jednoznačně český šampion s kurzem 1.02. Je tedy lepší počkat na doplňující kurzy. Martin Šolc je tvrďák, kterého doprovází bohaté zkušenosti, ale tady to stačit rozhodně nebude. Pokud na tento duel opravdu dojde, Šolc se rozloučí prohrou.

Pojďme si připomenout zápas roku​ Jiří Procházka vs. Martin Šolc na GCF Fight Night 26:

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin