top fight logo export web
c3ee3823dd345a7633e40362526e4cb72f2562f6

XFN – Mašková Sandra – Bagniuk Elena

Sandra „Medojed“ Mašková potřetí vymění oktagon za ring a představí se na galavečeru XFN v MMA zápase.

Premiéra dopadla na výbornou. Sandra na body porazila Evelinu Puidaite. Další zápas, ve kterém narazila Camilu Rivaroly, dopadl opačně a Sandra si připsala první prohru. Projevila se relativní nezkušenost na zemi a slabost při obraně strhů. „Medojedík“ Mašková si je těchto věcí samozřejmě vědoma a vzhledem k její tréninkové píli je jen otázkou času, kdy udělá ze svých slabin přednosti.

Sandra

I následující zápas, ve kterém narazí na ruskou amazonku Elenu Bagnyuk, se ponese v podobném duchu. V postoji je jasné, že česká vítězka Světových her bude dominovat. Ruska momentálně nedisponuje oslnivou formou. Letos ještě nevyhrála a třikrát odcházela z oktagonu se skloněnou hlavou. Věříme, že dopadne stejně i nyní v Pardubicích a miláček publika Mašková ukáže další progres ve svých schopnostech. Kurz je slušných 1.61.

Sandra

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.