top fight logo export web
c3ee3823dd345a7633e40362526e4cb72f2562f6

XFN – Mašková Sandra – Bagniuk Elena

Sandra „Medojed“ Mašková potřetí vymění oktagon za ring a představí se na galavečeru XFN v MMA zápase.

Premiéra dopadla na výbornou. Sandra na body porazila Evelinu Puidaite. Další zápas, ve kterém narazila Camilu Rivaroly, dopadl opačně a Sandra si připsala první prohru. Projevila se relativní nezkušenost na zemi a slabost při obraně strhů. „Medojedík“ Mašková si je těchto věcí samozřejmě vědoma a vzhledem k její tréninkové píli je jen otázkou času, kdy udělá ze svých slabin přednosti.

Sandra

I následující zápas, ve kterém narazí na ruskou amazonku Elenu Bagnyuk, se ponese v podobném duchu. V postoji je jasné, že česká vítězka Světových her bude dominovat. Ruska momentálně nedisponuje oslnivou formou. Letos ještě nevyhrála a třikrát odcházela z oktagonu se skloněnou hlavou. Věříme, že dopadne stejně i nyní v Pardubicích a miláček publika Mašková ukáže další progres ve svých schopnostech. Kurz je slušných 1.61.

Sandra

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!