top fight logo export web
f84dea8ced9cd19611c66813793f900488216145

XFN – Mašková Sandra – Chabbi Chamia

Na XFN 15 v O2 areně se opět můžeme těšit na Sandru Maškovou. Té se v poslední době moc nedařilo a připsala si dvě porážky. Zvlášť ta poslední byla hodně tvrdá. Nyní je ale připravena očistit své jméno a přejít na vítěznou vlnu.

Mašková Sandra vs. Chabbi Chamia

Soupeřku k tomu dostala určitě odpovídající. Tou je Finka Chabbi Chamia, která si v profesionálním ringu odbude premiéru. Amatérskou bilanci má zápornou: 3-5.

Sandra Mašková vyniká především v postoji a tento duel hodně napoví, zda bude v MMA pokračovat. Fanoušci XFN jí mají velice oblíbenou a nikomu se samozřejmě nechce odcházet z tak dobře rozjeté organizace. Tentokrát by to měla Sandra Mašková zvládnout a připsat si výhru v kurzu 1.51!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!