Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

XFN – Muradov Makhmud – Gonzalez Diego

Asi jedna z posledních možností vidět Macha Muradova zápasit na české půdě. Připravuje se na souboj na akci XFN 17, tam se mu postaví Diego Gonzáles. Zkušený Švéd má za sebou slušnou kariéru a momentálně působivou bilanci 20 výher a 12 porážek. Nejlepší roky má ale již za sebou a nyní střídá výhry s prohry.

Muradov Makhmud vs. Gonzalez Diego na akci XFN

Mach jede jako dobře namazaný stroj. Sérii vítězství natáhl už na číslo 7 a v oktagonu si počíná neuvěřitelně chladnokrevně. Po loňské prověrce, kterou byl Polák Siwy, vypadá připravený vyrazit do světa. Nic na tom nezmění ani tento zápas, který Macha nikam nemůže posunout. Gonzáles slavil největší úspěchy v lehké váze před deseti lety. Z nechuti shazovat přestoupil až do střední váhy, ale se 170 cm to bude mít proti Muradovovi nesmírně těžké. Jediná šance je pro Gonzálese na zemi, ale tento scénář je nepravděpodobný. Mach je obrovský favorit a smysl mají spíše sázky na předčasné ukončení zápasu z jeho strany.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin