top fight logo export web
057bec0b5333bb7d7a0ab22451000e234dfcdb0c

XFN – Muradov Makhmud – Siwy Grzegorz

Favorit zápasu? Tím je jednoznačně Mach Muradov. V tomto duelu si vysloužil kurz 1.15!

Grzegorz Siwy je polský zápasník s bilancí 12-3. Naposledy porazil kvalitního slovenského fightera Piráta Krištofiče na turnaji Oktagon 9 v Bratislavě. Mezi jeho hlavní devízy patří neskutečné „granáty“ v rukou, docela kvalitní zem a hlavně obrovské zápasnické srdce. Ačkoliv v zápase s Krištofičem vypadal po prvním kole na to, že do minuty zkolabuje, zápas odbojoval a nakonec si připsal výhru na body.

Muradov Makhmud vs. Siwy Grzegorz

Na turnaji XFN v Praze bude mít však mnohem těžšího soupeře. Mach Muradov je jednou z nejzářivějších hvězd XFN a celé české scény. Vyhrál posledních 7 zápasů v řadě, přičemž porazil jména jako Ramires, Topalski a další. Celkovou bilanci má Mach 17-6 (z toho vyhrál 11x na TKO/KO, 3x na submisi a 3x na body), což se odráží i na jeho postavení v žebříčku. Dle tapology je číslem 6 ve střední váze pro východní Evropu.

Siwy však není žádný nazdárek. Jak už jsem uvedl, v kariéře zaznamenal jen 3 porážky, v žebříšku je číslem 34 středních vah pro východní Evropu a když se podíváme na jeho tělesnou konstituci, zjistíme, že je obrovskou „horou“ svalů a masa a nebude ho vůbec jednoduché knockoutovat (což je Muradovova silná devíza).

Mach je obrovský favorit a jeho šance na vítězství vidím kolem 80%, pořád se však jedná o MMA a stačí, aby se Siwy jedním úderem pořádně trefil a může být po zápase. Tipujeme vítěze zápasu Muradov Makhmud, ale vzhledem k výši kurzu nedoporučujeme tuto sázku podávat. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!