top fight logo export web
576c6e714baa96c2b849afce9dfdb77e50cee746

XFN – Ondruš Petr – Hajrovič Jusuf

V tomto klání sázíme na vítězství PETRA ONDRUŠE v kurzu 1.51. Primárním faktorem vedoucím k úspěchu sázky je aspekt přijmutí zápasu ze strany Jusufa na short notice dva týdny před termínem. 

Pak jsem také názoru, že před prosincovým duelem Kincl vs. Ondruš zohlednili matchmakeři XFN tuto skutečnost a Pínovi vybrali schůdného soupeře v osobě Hajroviče resp. původně domluveného Sloana, aby Petr do tohoto očekávaného zápasu nešel s bilancí 2 proher v řadě resp. 1-4 z pěti posledních duelů.

Petr

S tím souvisí i kvalita obou bojovníků – Ondruš je mistr světa a Evropy v kickboxu, zvyklý na velké zápasy, zatímco Hajrovič má většinu svých zápasů v lokálních srbských organizacích s občasným výjezdem na menší gala v evropských zemích jako je Rakousko, Maďarsko, Švýcarsko nebo u nás.

Jusuf

Píno, ač není nejmladší a jeho tělo prošlo v důsledku mnoha bojů značným opotřebením, i na „stará kolena“ stále tvrdě trénuje 2x denně a nebojí se do své přípravy k osvědčeným postupům zařadit i nové prvky z oblasti kondičních a dýchacích cvičení.

Celkově je Ondruš jasný favorit tohoto duelu. Málokdo si vůbec připouští možnost vítězství Hajroviče.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.