top fight logo export web
576c6e714baa96c2b849afce9dfdb77e50cee746

XFN – Ondruš Petr – Hajrovič Jusuf

V tomto klání sázíme na vítězství PETRA ONDRUŠE v kurzu 1.51. Primárním faktorem vedoucím k úspěchu sázky je aspekt přijmutí zápasu ze strany Jusufa na short notice dva týdny před termínem. 

Pak jsem také názoru, že před prosincovým duelem Kincl vs. Ondruš zohlednili matchmakeři XFN tuto skutečnost a Pínovi vybrali schůdného soupeře v osobě Hajroviče resp. původně domluveného Sloana, aby Petr do tohoto očekávaného zápasu nešel s bilancí 2 proher v řadě resp. 1-4 z pěti posledních duelů.

Petr

S tím souvisí i kvalita obou bojovníků – Ondruš je mistr světa a Evropy v kickboxu, zvyklý na velké zápasy, zatímco Hajrovič má většinu svých zápasů v lokálních srbských organizacích s občasným výjezdem na menší gala v evropských zemích jako je Rakousko, Maďarsko, Švýcarsko nebo u nás.

Jusuf

Píno, ač není nejmladší a jeho tělo prošlo v důsledku mnoha bojů značným opotřebením, i na „stará kolena“ stále tvrdě trénuje 2x denně a nebojí se do své přípravy k osvědčeným postupům zařadit i nové prvky z oblasti kondičních a dýchacích cvičení.

Celkově je Ondruš jasný favorit tohoto duelu. Málokdo si vůbec připouští možnost vítězství Hajroviče.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!