top fight logo export web
85dc7b5c91c9ade0484c409f4b680cfd7cf818e0

XFN – Patrik Kincl – Alexander Dolotenko

Dvě vítězství dělí Patrika Kincla od jeho vytoužené odvety s Karlosem Vemolou. První překážkou na této cestě bude Alexander Dolotenko.

Zástupce TEZ Tour Fight z ukrajinského Kyjeva je zkušený jednatřicetiletý borec s bilancí 20 výher a 9 porážek. Větší nebezpečí od něj hrozí na zemi, 12 vítězství mu přinesly páky nebo škrcení. Za svojí devět let trvající profesionální kariéru nastupoval v takových organizacích, jako je ACB, M-1 nebo OC. Letos se stihl ukázat ve dvou zápasech a připsal si jednu prohru TKO a jednu výhru taktéž technickým KO.

Patrik Kincl vs. Alexander Dolotenko

Patrika Kincla nečeká na „domácí“ pardubické akci nic jednoduchého, ale vzhledem k jeho zkušenostem a schopnosti pragmaticky dodržovat taktiku a dotáhnout zápas do vítězného konce favorizujeme jeho. Po vysoké škole wrestlingu, které se mu dostalo v zápase s Vémolou, ho Ukrajinec nemá čím překvapit a v postoji by měl zástupce All Sports Academy ukázat opět kvalitní box, který ho zdobil např. v zápase proti Sayahovi nebo s Nobregou.

Věříme, že se Patrik před soubojem s Petrem „Píno“ Ondrušem naladí vítězstvím.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!