top fight logo export web
4b582fdee23e072ad3d37a0aa2134947f729642f

XFN – Raušer Luboš – Plešinec Pavel

Na sobotním XFN 12 v Plzni se utkají Luboš Raušer vs. Pavel Plešinec. Sázkové kanceláře favorizují Luboše Raušera, my jdeme tentokrát proti. 

Luboš Raušer stabilně trénuje v pražském Hanuman Gymu u Petra Macháčka, ale už delší dobu si nepřipsal žádný výraznější skalp. Naposledy prohrál na galavečeru Česko vs. Čína. Dá se tak trošku říct, že má to nejlepší za sebou.

Raušer Luboš vs. Plešinec Pavel

XFN mu tentokrát předhodilo soupeře, kde se ukáže, jestli na to ještě vůbec má. Nutno podotknout, že Luboš může takového oponenta počítat k těm průměrným. V jeho kariéře mu v cestě stáli daleko lepší borci. Raušer je v tomto duelu o dost zkušenější a měl by vyhrát, jenže jeho výkony šly hodně dolů a jak sám několikrát přiznal, ani jeho psychika na tom není nejlíp.

Z toho důvodu si nedovolím hrát kurz 1.21, kterým je označen Luboš Raušer. Naopak zkusíme kurz 4.11! A není to nic, co by scénu překvapilo.

Náš tip na XFN Plzeň Luboš Raušer vs. Pavel Plešinec, vítěz: Pavel Plešinec.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.