top fight logo export web
4b582fdee23e072ad3d37a0aa2134947f729642f

XFN – Raušer Luboš – Plešinec Pavel

Na sobotním XFN 12 v Plzni se utkají Luboš Raušer vs. Pavel Plešinec. Sázkové kanceláře favorizují Luboše Raušera, my jdeme tentokrát proti. 

Luboš Raušer stabilně trénuje v pražském Hanuman Gymu u Petra Macháčka, ale už delší dobu si nepřipsal žádný výraznější skalp. Naposledy prohrál na galavečeru Česko vs. Čína. Dá se tak trošku říct, že má to nejlepší za sebou.

Raušer Luboš vs. Plešinec Pavel

XFN mu tentokrát předhodilo soupeře, kde se ukáže, jestli na to ještě vůbec má. Nutno podotknout, že Luboš může takového oponenta počítat k těm průměrným. V jeho kariéře mu v cestě stáli daleko lepší borci. Raušer je v tomto duelu o dost zkušenější a měl by vyhrát, jenže jeho výkony šly hodně dolů a jak sám několikrát přiznal, ani jeho psychika na tom není nejlíp.

Z toho důvodu si nedovolím hrát kurz 1.21, kterým je označen Luboš Raušer. Naopak zkusíme kurz 4.11! A není to nic, co by scénu překvapilo.

Náš tip na XFN Plzeň Luboš Raušer vs. Pavel Plešinec, vítěz: Pavel Plešinec.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!