top fight logo export web
e10ddca10326798ee24ec723aa03a51728ec3a61

XFN – Rivarola Camila – Plamenova Aleksandra

Jediný souboj něžného pohlaví na kartě XFN 14 obstará Camila Rivarola a Aleksandra Toncheva Plamenova. Rivarola nám svoje kvality předvedla na XFN 11 v pražské O2 Aréně, kde porazila Sandru Maškovou. V tomto zápase brilantně ukázala, že dokáže odhalit slabiny soupeře. U Sandry to byla práce na zemi a slabší obrana proti strhům. Rivarolin rekord je momentálně 2 výhry a 0 porážek. 

Rivarola Camila vs. Plamenova Aleksandra

V Bratislavě ji zkusí první porážku připravit Bulharka Toncheva. Ta má za sebou slušnou amatérskou minulost, kdy nepoznala porážku a osmkrát zvítězila. Debut v profi kariéře jí nevyšel a na akci Rizin 5 jí zkušenější Japonka Kanna Asakura porazila na body. V dalším zápase letos v srpnu se jí dařilo víc a na body vyhrála ona.

V tomto zápase očekáváme vyrovnanou bitvu, obě bojovnice mají dobrý přechod na zem a jsou schopné souboj ukončit submisí. Větší důvěru vkládáme do Švédky a očekáváme, že Rivarola vyhraje na body. Kurz na její vítězství je krásných 1.71!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!