top fight logo export web
e10ddca10326798ee24ec723aa03a51728ec3a61

XFN – Rivarola Camila – Plamenova Aleksandra

Jediný souboj něžného pohlaví na kartě XFN 14 obstará Camila Rivarola a Aleksandra Toncheva Plamenova. Rivarola nám svoje kvality předvedla na XFN 11 v pražské O2 Aréně, kde porazila Sandru Maškovou. V tomto zápase brilantně ukázala, že dokáže odhalit slabiny soupeře. U Sandry to byla práce na zemi a slabší obrana proti strhům. Rivarolin rekord je momentálně 2 výhry a 0 porážek. 

Rivarola Camila vs. Plamenova Aleksandra

V Bratislavě ji zkusí první porážku připravit Bulharka Toncheva. Ta má za sebou slušnou amatérskou minulost, kdy nepoznala porážku a osmkrát zvítězila. Debut v profi kariéře jí nevyšel a na akci Rizin 5 jí zkušenější Japonka Kanna Asakura porazila na body. V dalším zápase letos v srpnu se jí dařilo víc a na body vyhrála ona.

V tomto zápase očekáváme vyrovnanou bitvu, obě bojovnice mají dobrý přechod na zem a jsou schopné souboj ukončit submisí. Větší důvěru vkládáme do Švédky a očekáváme, že Rivarola vyhraje na body. Kurz na její vítězství je krásných 1.71!

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.