top fight logo export web
0d98dcaf7761043cab2c114dab6a5427edb87761

XFN – Šolc Martin – Ostrowski Mateusz

Na akci XFN 17 v Brně neuvidíme souboj Karlos Vémola vs. Martin Šolc. Slavný terminátor opustil organizaci a změnil směr, který mu teď dává konkurenční Oktagon MMA. Není vůbec jasné, co v sobotu můžeme čekat. Vedení nekomunikuje a několikrát prošla změnou i celá fight card.

Martin Šolc tak vyfasoval nového soupeře a vyvrátil spekulace o tom, že se jedná o jeho poslední zápas. Oponovat mu bude Polák Mateusz Ostrowski, který dostal minulý rok nakládačku od Karlose Terminátora Vémoly. Pokud oba borce srovnáme, Šolc je mírným favoritem. Sázkové kanceláře mu přidělily kurz 1.71.

Na akci XFN 17 v Brně neuvidíme souboj Karlos Vémola vs. Martin Šolc

Vzhledem k ekonomické situaci společnosti není vůbec jisté, zda mají oba bojovníci tu správnou motivaci. Český fighter je ale zkušenější a celkově kvalitnější. Uvažovat se ale dá o sázce, že zápas skončí KO, TKO v kurzu 1.71. Pokud připočítáme domácí prostředí, přikláníme se lehce na stranu Martina Šolce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!