top fight logo export web
0d98dcaf7761043cab2c114dab6a5427edb87761

XFN – Šolc Martin – Ostrowski Mateusz

Na akci XFN 17 v Brně neuvidíme souboj Karlos Vémola vs. Martin Šolc. Slavný terminátor opustil organizaci a změnil směr, který mu teď dává konkurenční Oktagon MMA. Není vůbec jasné, co v sobotu můžeme čekat. Vedení nekomunikuje a několikrát prošla změnou i celá fight card.

Martin Šolc tak vyfasoval nového soupeře a vyvrátil spekulace o tom, že se jedná o jeho poslední zápas. Oponovat mu bude Polák Mateusz Ostrowski, který dostal minulý rok nakládačku od Karlose Terminátora Vémoly. Pokud oba borce srovnáme, Šolc je mírným favoritem. Sázkové kanceláře mu přidělily kurz 1.71.

Na akci XFN 17 v Brně neuvidíme souboj Karlos Vémola vs. Martin Šolc

Vzhledem k ekonomické situaci společnosti není vůbec jisté, zda mají oba bojovníci tu správnou motivaci. Český fighter je ale zkušenější a celkově kvalitnější. Uvažovat se ale dá o sázce, že zápas skončí KO, TKO v kurzu 1.71. Pokud připočítáme domácí prostředí, přikláníme se lehce na stranu Martina Šolce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.