top fight logo export web
65675e29ff6764e0bd003a12e3609501343f3b2f

XFN – Vémola Karlos – Ostrowski Mateusz

Na tento zápas došlo úplnou náhodou. Karlos Terminátor Vémola neměl v Plzni vůbec nastupovat, ale stalo se tak po zranění Petra Monstera Knížete.

Organizace XFN oznámila, že za Monstera zaskočí právě Vémola. V tu dobu ale neměla adekvátního soupeře a moc času nezbývalo. Petr Kareš neponechal nic náhodě a nakonec oznámil protivníka. Tím je Ostrowski Mateusz z Polska.

Vémola Karlos vs. Ostrowski Mateusz

Karlos Vémola je jasným favoritem. To napovídá i kurz 1.02, ale i tak pro něj tento zápas představuje ohromné riziko. Nic není nemožné a kdyby se stalo překvapení, Karlosovu cestu by to hodně zkomplikovalo. Proto musí být Vémola připraven jako vždy a do zápasu dát úplně vše.

Vsadit si můžete u Tipsportu zde.
ZÍSKEJTE ZDARMA 150 KČ, VSTUPNÍ BONUS 50 000 KČ A VEGAS BONUS 5 000 KČ!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!