top fight logo export web
Adrian_Smrcka_soukup

Yangames: Jan Soukup vs. Peter Aerts, analýza

Na letošních Yangames ve Žlutých lázních na sebe narazí dva veteráni světa bojových sportů.

Celosvětově obrovsky uznávaná persona K1 Peter „The Dutch Lumberjack“ Aerts, který má ze 143 zápasů 106 výher (79KO), a na druhé straně ringu Jan „Český Samuraj“ Soukup, kromě Kyokushin karate i vynikající bojovník ve stylu K1.

Ani jednoho z nich není třeba více představovat a oba jsou součástí zlaté éry K1. Holandský dřevorubec dokázal urvat titul v letech 1994, 95 a 98. Nyní se ve 47 letech na sklonku kariéry  předvede českému publiku proti o 7 let mladšímu Janu Soukupovi.

Ten si zkusil jaké je Yangames vyhrát v 2014 a od té doby si připsal pár dalších cenných skalpů. Naposledy sice podlehl čínskému šampionovi Hao Guanghua na dubnovém klání Česko vs. Čína, ale předvedl krásný zápas a prokázal konstantně výbornou formu.

Z důvodu domácího prostředí, menší sportovní opotřebovanosti a většího hladu po vítězství favorizujeme českého bojovníka i v tomto prestižním souboji.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.