top fight logo export web
bleda tereza vazeni

Za výhru na body se smlouvy do UFC nedávají, je si vědoma Tereza Bledá

Do třetice všeho dobrého, přesně to si určitě říká André Reinders, který dnes v noci vysílá do show Dana White’s Contender Series již třetího svěřence.

Michal Martínek a Matěj Peňáz neuspěli a shodně podlehli v prvním kole na škrcení. Dnes v noci tedy leží tíha okamžiku na mladé šampionce OKTAGONu Tereze Bledé.

Úterní večer je v Americe zasvěcen show Dany Whitea, ve které dostávají prostor mladí a neokoukaní bojovníci a bojovnice. Odměnou za předvedený výkon může být vstupenka do UFC, což je pro většinu z nich splnění celoživotního snu.

„Co uděláš dnes večer, je to, o co tu jde! Je tu spousta talentů a mnoho nadějných lidí. Než dorazí sem, tak nikoho víc nestuduji. Je to jen o tom se předvést tenhle večer, nezajímá mi, co jsi dělal posledních pět let,“ mnohokrát vysvětlil jednoduchá pravidla Dana White.

Image

Jak se s požadavky vypořádá teprve dvacetiletá Češka, to se dozvíme dnes v noci po třetí hodině. Terezky zápas totiž otvírá celou kartu, která již tradičně čítá pět duelů.

Bledá zatím nepoznala v kleci pocit porážky a získala pět vítězství. Její soupeřka Nayara Maia je ovšem také neporažená, a kromě jedné remízy má na kontě sedm výher. I tak je ale podle sázkových kanceláří obrovskou favoritkou česká bojovnice.

„Věřím si, věřím, že to dokážu, musím předvést jen pěkný zápas. Doufám, že se mi povedlo zlepšit se ve všech aspektech, ale uvidíme až v zápase. Nejvíc jsem pracovala asi na postoji, protože ten jsem vždy zanedbávala. Uvidíme, jestli ho použiju, nebo to vezmu klasicky na zem,“ prozradila Tereza, která do USA přiletěla již osmnáct dní před zápasem a měla tedy dostatečný čas na aklimatizaci.

Tereza má za sebou oficiální vážení, na kterém vypadala uvolněná a ve formě. Čeští fanoušci tak mohou směle věřit, že tuzemské MMA bude mít v nejlepší lize světa dalšího zástupce.

Žádná z domácích televizí se nechytla příležitosti a přenos nevysílá. Show tak můžete sledovat klasicky přes UFC Fight Pass a nebo na některém ze streamů, o kterých se vás pokusíme informovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!