top fight logo export web
Karol Rysavy po ko

Zlomená čelist! Vlado Lengál trefil krásný loket a šokoval halu vítězstvím nad Ryšavým. Teď chce Keitu

Na sobotní večer nebude Karol Ryšavý vzpomínat rozhodně rád. Sice dostal prostor v hlavním zápase organizace FABRIQ MMA, ale ten pro něj dopadl nejhorším možným způsobem.

Vše se vlastně začalo kazit již několik týdnů před turnajem, kdy se mu střídali potencionální soupeři jako svatí na orloji.

Hozenou rukavici nakonec pouhé dva dny před vážením zvedl Vlado Lengál, který se rozhodl, že kromě tohoto zápasu jej letos čeká již jen obhajoba titulu v boxu.

Do zápasu šel jako obrovský favorit slovenský borec, který se dlouhodobě drží na vrcholu žebříčku lehké váhy a v MMA má několikanásobně více zápasů. Realita v kleci byla ovšem úplně jiná.

Vlado Lengál zhodnotil své zkušenosti z boxerského ringu a svým pohybem donutil Karola k osudové chybě. Poté přišel přesně trefený loket z otočky a bylo vymalováno.

Lengál chce zápas o titul

„Už mám odboxováno raketu a nyní jsme se i adaptoval na MMA, kde jsem začal trestat chyby v postoji. Karol šel pořád do levé strany, propadával po přední ruce, tak jsem ho potrestal loktem. Porazil jsem trojku váhy, takže nevím, co je víc. Teď chci titul a půjdu si pro něj. Díky mým trenérům i ženě,“ neopomněl své blízké v pozápasovém rozhovoru Lengál.

Loket znojemského bijce byl opravdu povedený, ale pro Ryšavého dost nešťastný. Zlomeninou to totiž odnesla jeho čelist, a tak jej nyní čeká opravdu dlouhá zdravotní pauza. Podobné zranění si v poslední době odnesli z klece například Viktor Pešta nebo Colby Covington.

„Já už jsem myslel, že je hotovo. Potom jsem chtěl ještě Karola dobít, ale slyšel jsem, jak mu tam ta čelist jezdí a věděl jsem, že je to zlomené. On to tam i nějak ukazoval. Když jsme vstali, tak jsem mu říkal, že to má zlomené a on, že ano, ale hned mě tam chytil gilotinu. Tak jsem se z toho ještě vytočil a potom už byl konec,“ vrátil se k osudové pasáži celého boje Vlado.

Ondřej Novotný v nedávném rozhovoru prohlásil, že výsledky na turnajích FABRIQ MMA budou počítány do žebříčků OKTAGONu. Vlado tak může čekat na masivní posun vzhůru a vzhledem k situaci v lehké váze není nemožné, že jej tento boj opravdu vystřelí až k titulové šanci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!