Sledujte víkendové UFC a OKTAGON 25 živě!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Klidně můžete. Přenos si totiž nemusíte kupovat, živě ho totiž často nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší. Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus od nás na své konto dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

Níže naleznete kompletní kalendář a přehled galavečerů a turnajů seřazených podle datumu. Pokud si následně event rozkliknete, vždy se dozvíte informace a podrobnosti o daném turnaji. Nechybí fight card a výsledky.

🙂 JAK ZAPNOUT ŽIVÝ PŘENOS 🙂

1) Registrujte se přes odkaz níže:

 Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 Sledovat ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus)

Pro sledování zápasů stačí přejít do sekce LIVE a vždy kliknout na duel, který chcete sledovat.

NEJBLIŽŠÍ ŽIVÉ PŘENOSY A TURNAJE

PROBĚHLO - FIGHT CARD, VIDEO A VÝSLEDKY

 • 1️⃣Jak sledovat livestreamy a živé přenosy MMA a boxu?

  MMA a box je možné sledovat prostřednictvím placených PPV. V poslední době kupují různé televize práva na vysílání těch nejlepších turnajů a galavečerů. Livestreamy ale vysílají i různé sázkové kanceláře, kompletní program, přehled a návod naleznete zde.

 • 2️⃣Kde sledovat OKTAGON MMA zdarma?

  Všechny turnaje organizace OKTAGON MMA je možné vidět přes placené PPV. Livestreamy a živé přenosy jsou ale dostupné i zdarma, nejlepší doporučení a aktuální návody uvidíte zde.

 • 3️⃣Kde sledovat zápasy UFC zdarma?

  UFC je v poslední době stále populárnější, což si dobře uvědomují i TV v Česku. Live UFC tak vysílá třeba televize Nova Sport i s odborným komentářem. Všechny UFC turnaje a doporučení, kde zápasy sledovat živě, najdete vždy aktuálně zde.

 • 4️⃣Kde najdu kalendář, program a výsledky MMA a boxu?

  Kompletní televizní program, reporty, analýzy i doporučení, kde turnaje sledovat, naleznete vždy aktuálně na této stránce. Každý UFC turnaj a galavečer OKTAGON MMA sledujeme live a přinášíme živé výsledky.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue